Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP28 ενότητα πομποδεκτών

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Εργάζεται τέλεια με το δεκαεξαδικό S. Delivered Mikrotik σε 11 ημέρες στη Γαλλία, γρηγορότερα από το αναμενόμενο. Τέλειος! Θα ελέγξω τη συμβατότητα και θα διατάξω πιό σύντομα! Ευχαριστίες!

—— Adrien Vicard

werkt συνερχόμενο κορυφή draytek σθένος 2132fvn. verkoper vroeg aan mij het το En τύπων stuurde de goede op. έξοχο blij εγώ! EN je krijgt ER 2!

—— Maurício

Πολύ καλό προϊόν! Πολύ αξιόπιστος πωλητής, πολύ γρήγορα που στέλνει!

—— Leonir Silva

Πολύ καλό προϊόν! Πολύ αξιόπιστος πωλητής, πολύ γρήγορα που στέλνει!

—— Leonir Silva

Дошло быстро, товар соответствует описанию. Рекомендую к покупке и продавца и товар.

—— Dmitriy

Είμαι Online Chat Now

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28
Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28 Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28 Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28

Μεγάλες Εικόνας :  Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Mray
Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHs, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: SFP28-25G-BX10U/D
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ζευγάρι
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/plastic προσπαθούν, 500pcs ανά τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης: 1~2 ημέρες για τα δείγματα
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/day

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28

περιγραφή
Όνομα προϊόντων: ενότητα Bidi 10km πομποδεκτών 25G SFP28 Ποσοστό στοιχείων: 25Gb/s
Προσιτότητα: 10km Συμβατός: Cisco, ιουνίπερος, HP, Huawei…
Διεπαφή: Μονοκατευθυντικό LC Πρωτόκολλα: MSA υποχωρητικό
Υψηλό φως:

ενότητα πομποδεκτών 25G SFP28

,

Ενότητα πομποδεκτών LC DDM SFP28

,

Μονοκατευθυντική ενότητα πομποδεκτών LC 25G

ενότητα Bidi 10km LC DDM Tx1270nm Rx1330nm πομποδεκτών 25G SFP28

 

Περιγραφή

Οι πομποδέκτες Miray 25G BIDI SFP28 σχεδιάζονται για τις αμφίδρομες μεταδόσεις στοιχείων 25G τμηματικές οπτικές με των μηκών κύματος τη χρησιμοποίηση 1270nm/1330nm ή 1270nm/1310nm. Οι ενότητες είναι κατάλληλες για τις εφαρμογές 25G Ethernet και CPRI (επιλογή 10), όπως στα κινητά δίκτυα 5G. Η οικογένεια προσφέρει τις ενότητες γιατί τα ι-temp κυμαίνονται από -40°C ως +85°C και έχει την άριστη απόδοση EMC/EMI.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

 

⚫ Υποστηρίξεις 24.3Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 26.5Gb/s

 

⚫ Μέχρι τη μετάδοση 10km σε SMF

 

λέιζερ ⚫ 1270nm DFB και δεκτών και 1330nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ λέιζερ και δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

 

⚫ Περίφραξη μετάλλων, για τη χαμηλότερη EMI

 

⚫ 2 διεπαφή καλωδίων με τον ενσωματωμένο ψηφιακό διαγνωστικό έλεγχο

 

⚫ Προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472

 

⚫ Υποχωρητικός με SFP+ MSA με το συνδετήρα LC

 

⚫ Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

 

⚫ Διασκεδασμός δύναμης < 1="">

 

⚫ Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης: Εμπορικός: 0°C σε +70°C

 

Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C

 

 

 

 

Εφαρμογές

 

 

⚫ 25G Ethernet

⚫ CPRI 10

 

 

 

Συνιστώμενο λειτουργικό περιβάλλον

Παράμετρος

Σύμβολο

Ελάχιστος.

Τύπος.

Μέγιστο.

Μονάδα

Σημείωση

Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης

Tcase

0

 

70

ºC

Εμπορικός

-40

 

85

ºC

Βιομηχανικός

Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

VCC

3.14

3.3

3.47

Β

 

Ρεύμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

ICC

 

 

300

μΑ

Εμπορικός

 

 

360

 

Βιομηχανικός

Ποσοστό στοιχείων

BR

24.3

25.78

26.5

GBP

 

Απόσταση μετάδοσης

TD

 

-

10

χλμ

 

Συνδεμένη ίνα

Ενιαία ίνα τρόπου

9/125um SMF

 

Οπτικές παράμετροι (ΚΟΡΥΦΗ = βολτ -40 έως 85°C, VCC = 3,135 έως 3,465)

Παράμετρος

Σύμβολο

Λ.

Τύπος

Max

Μονάδα

ΣΗΜΕΙΩΣΗ

Συσκευή αποστολής σημάτων

 

 

 

 

 

 

Η παραγωγή επιλέγει. Δύναμη

ΙΚΤΑΛΟΥΡΟΣ

-5

 

2.0

dBm

1

Οπτικό μήκος κύματος

λ

1260

1270

1280

NM

Xpbl-2733b1-10D

(α)

 

 

1320

1330

1340

NM

Xpbl-3327b1-10D

(α)

Φασματικό πλάτος (- 20dB)

σ

 

 

1

NM

 

Οπτική αναλογία εξάλειψης

LR

3.5

 

 

DB

 

Δέκτης

 

 

 

 

 

 

Ευαισθησία Rx

RSENS

 

 

-13.3

dBm

2

Δύναμη κορεσμού εισαγωγής (υπερφόρτωση)

Psat

0,5

 

 

dBm

 

 

Σειρά μήκους κύματος

 

λ

Γ

1320

1330

1340

NM

Xpbl-2733b1-10D

(α)

1260

1270

1280

NM

Xpbl-3327b1-10D

(α)

Los de - βεβαιώστε

LOSD

 

 

-14

dBm

 

Το Los βεβαιώνει

LOSA

-30

 

 

dBm

 

Υστέρηση Los

 

0,5

 

 

DB

 
 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Διαταγή των πληροφοριών

Διαμορφώστε το αριθ.

Περιγραφή

Sfp28-25g-SR

ενότητα πομποδεκτών 25G SFP28, πολλαπλού τρόπου 850nm, SR, 300m, LC, DDM

 

Sfp28-25g-LR

ενότητα πομποδεκτών 25G SFP28, Singlemode 1310nm, LR, 10km, LC, DDM

Sfp28-25g-ER

ενότητα πομποδεκτών 25G SFP28, Singlemode 1310nm, ER, 40km, LC, DDM

SFP28-25G- BX10-U/D ενότητα πομποδεκτών 25G SFP28, Singlemode μονοκατευθυντικό 1270nm/1330nm, 10km, LC, DDM

 

Διάσταση

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28 0

 

Συσκευασία προϊόντων

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28 1

 

Δοκιμή συμβατότητας

 

 

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28 2
 

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28 3

Συμβατά εμπορικά σήματα

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28 4
 

Ροή παραγωγής

Ενότητα Bidi 10km Tx1270nm Rx1330nm μονοκατευθυντικό LC πομποδεκτών LC DDM 25G SFP28 5
 
 
 

Για περισσότερες λεπτομέρειες, pls μας ερευνήστε ελεύθερα.

 
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Jenny

Τηλ.:: +8615012632309

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα